Walk Again و شروع جام جهانی

بالاخره پاهای الکترونیکی Walk Again که با مغز کار می کننو آرزوشونو داشتم با اولین ضربه به توپ جام جهانی هم خودنمایی کردند..دلم شدیدا از اینا می خواد از همینها که راحت چشمهامو ببندم و تمرکز کنم و با خودم بگم خب امشب، امشب کجا برم؟؟ امشب چیکار کنم؟ امشب………که بلند شم برم یه ظرف گنده تخمه و چیپس و ماست موسیر بیارم و پهن کنم بشینم تماشای تلویزیون..نه! که امشب تلویزیونو ایستاده تماشا کنم.. که امشب ایستاده بخوابم و که امشب تا صبح تو مغزم فقط امواج فکری قدم زدن و بشین و پاشو و دویدن و لی لی کردن و بالا و پایین پریدن و طناب بازی و … بپلکه که امشب مغزم فقط راه بره راه…
می دونید که این موفقیت تقریبا با رفتن روی ماه برابری می کنه و تا رسیدن به تولید انبوه و ارزون شدن و کامل شدن و رفع نواقص زیادش من دیگه هفت کفن پوسوندم ولی کاشکی امتحانی میذاشتن یه نیمه پا به توپ می شدم برای تیم ملی ایران به عنوان بازیکن افتخاری، اون وقت نشونشون میدادم این جام مال کیه ؟

داشتم فکر می کردم به سیم کشی و کابلهایی که خدا کار گذاشته! سیم کشی فابریکمونو میگم..که فقط گذر یه فکر از مغز و بعدش هم اراده به همین آسونی..نه چیزی به خودت آویزون می کنی و نه مجبوری واسه خاطرش چیزی پرداخت و حمل کنی فقط اراده ی مفت و مجانی..

________________
* اون سالی که ایران رفت جام جهانی(2006) من کنکوری بودم و دقیقا الان آقایون کنکوری، خانمهای کنکوری که آقایون فوتبال دوست تو خونه دارن و همینطور خانمهای کنکوری فوتبال دوست رو خوب می درکم پس برای جمیع کنکوری ها آرامش آرزومندم..

0
0

۱۴ دیدگاه برای “Walk Again و شروع جام جهانی”

 1. خانومه خونه Says:

  خب لال بمونم بهتر از اینه که کامنت بذآرم

 2. mona Says:

  دور از جون
  فدات شم:*

 3. shahla Says:

  تو به‌ زندگی‌ می‌مانی‌ !
  به‌ نوشیدن‌ جرعه‌ای‌ آب‌ در فاصله‌ی‌ دو رؤیا !
  به‌ بوییدن‌ عطرِ یکی‌ نامه‌ْ پیش‌ از گشودنش‌ !
  به‌ سلام هر سپیده‌دم‌ !
  به‌ فرونشاندن‌ عطش‌ اطلسی‌ها !
  به‌ زنگ‌ بی‌هنگامِ تلفن‌ ،
  با خبری‌ گوار یا ناگوار !

 4. mona Says:

  عزیزمممممم

 5. سحر Says:

  مونا عزیز دلم ….
  اشکم دراومد با خوندن همین چند سطری که نوشتی …مونای عزیزم روزی دوباره راه میری …باور دارم …آرزو دارم برات از صمیم دل…

 6. mona Says:

  عزیزممممم

 7. سجاد Says:

  شایدم زودتر و ساده تر از اونی که فکرشو بکنی بیاد این تکنولوژی. تو هم سن و سال من هستی میبینی که جهان چقدر تغییر کرده در همین سالهای اخیر.
  الآن علوم هوش مصنوعی و بیوتکنولوژی به شدت دارن رشد می کنن. چه بسا تا دو سه سال دیگه با یه تراشه ساده توو کمرت بتونی همه ی این فانتزیا رو عملی کنی. 😉

 8. mona Says:

  آره راست می گین
  اتفاقا یکی از دوستانم گفت 6 ماهه تو تگزاس دارن با بیمارا کار می کنن تو فیزیوتراپیشون با این ربات
  شاید….
  🙂

 9. ابراهیم Says:

  سلام
  به امید شفای همه ضایعه نخاعی ها
  واستون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

 10. mona Says:

  سلام
  انشاالله
  سپاسگزارم جناب ابراهیم

 11. masoomeh Says:

  سلام مونا جون,خوبی?خبرت برام جالب بود و جالبترش متن اخرت بود,که خیلی جالب ربطش دادی به قدرت خدا,باید قدر نعمتهایی که خدا بهمون داده رو بدونیم,ممنون گلم

 12. mona Says:

  سلام معصومه خانم خدا رو شکر
  شما خوبین ؟
  طاعاتتون قیول

 13. کاوسی Says:

  سلام بر مونا
  به افتخار جوانانی که نه مثل یوزپلنک که مثل شیر، نه نود دقیقه بلکه هشت سال، نه جلوی توپ فوتبال بلکه جلوی توپ تانک، نه برای پاداش میلیاردی بلکه برای رضای خدا، نه مقابل یک کشور بلکه مقابل دنیای کفر دفاع و حمله کردند و یک میلیمتر از خاک کشور عزیزمان را هم به دشمن ندادند تا ایران و ایرانی همیشه قهرمان باشه و پرچمش بالا. برای شادی روح شهدای جنگ تحمیلی صلوات.

 14. mona Says:

  سلام جناب کاووسی
  بسیار زیبا بود متشکرم

دیدگاهی بنویسید