بی قرار

دلت که گرم باشه، غروب جمعه هم روز اول عیده.. میگه یه جوری دوستش داشته باش همیشه، که فکر کنی هر لحظه یکی منتظره از چنگت درش بیاره..اوهوم این مسیر که وقتی از مقصد قشنگ تر باشه، میشه یک عمر توی راه موند و لذتشو برد..اینایی که با دوست داشتنشون، خودت رو بیشتر از قبل دوست داری، اینا رو میشه تو زندگیت نگه داری..این وقتاییکه توی جمع هستی و دورت شلوغه بیشتر دلت واسش تنگ میشه، انگار حضور آدما، یادت میندازه که فقط اونه که به تنهاییت ترجیحش میدی..اینکه بدونه دوستش داری، حق اونه ولی اینکه چقدر دوستش داری چی ؟ نچ حق توئه….اونیکه کنارش هر چند کوتاه، از لحظه هات لذت میبری..این صمیمیتی که با تو دست و پا بودن فرق داره..
این تو که اگه کسی رو دوست داشته باشی همیشه بهانه ایی برای دیدنش پیدا می کنی..حتی اگر حرفی برای گفتن باهاش نداشته باشی..حتی اگر هزارتا درد و غصه داشته باشی و فرصتی نباشه الویت اول و آخرته..اینایی رو که کم میبینی اما همین کم ها خستگیتو در میکنه و تا کمی دیگر روزهارو با حس خوب سپری می کنی..ایناییکه یه جوری خوبن که باعث می شن به تنهاییامون که انقدر دوسشون داریم خیانت کنیم..اینایی که یه جوری خوبن و مهربونن که باید زیر لحظه هایی که باهاشونی کاربن بذاری..اوناییکه که یجوری خواستنین که دوست داری یه دل سیر بغلشون کنی..این لحظه هایی که کنارته و بازم دلت تنگ میشه..ایناییکه یکیو دارن که نگرانشونه قدرشو بدونن و نگران نگرانیاش باشن..
این دوست داشتن فقط یه جمله ست باید یکی رو پیدا کنی که برات از اون معنی بسازه
این خوشبختی که یعنی دلیل خنده هاش باشی…این قشنگترین تصویر دنیا، وقتیکه چشاش می خنده..این حس خوب دوست داشتن که بدون خودخواهیت باشه بدون توقعت باشه، بدون منت باشه.. این لحظه هایی که هم سعی می کنی یادت بیاد چی داشت می گفت. ولی بیشتر از اون یادته چند تا پلک زد، چند بار با نگاهش دلت خندید..این حضور بعضی ها توی زندگی، یه نشونه ست..اینکه یادت بمونه همیشه که تو هم آدم خوش شانسی هستی..این عشق که یعنی: طوری نگاش کنی که انگار آدم قحظه..
این وقتایی که باید دستش رو محکم توی دستت فشار بدی نه واسه اینکه بدونه دوستش داری..واسه اینکه باور کنی حضورش واقعیه و خواب نمیبینی
این دو دست، دو چشم و یک لب و آغوشش، که من تسلیم این پنج به علاوه ی یک تو شدم..
اییناییکه با دل بهشون محرم می شی نه فقط با خطبه ی عقد
این بعضی چیزها که گفتنی و نوشتنی نیست فقط زندگی کردنیه..

______________
*who man8 + ashvan +40roz

0
0

۱۱ دیدگاه برای “بی قرار”

 1. آیدا Says:

  🙂 :-*

 2. mona Says:

  😉 :inlove: :-*

 3. سارای قصه Says:

  دلم خواست
  :-* :inlove:

 4. mona Says:

  اوهوم
  منم :inlove: :-*

 5. خانومه خونه Says:

  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 6. mona Says:

  هی وای من
  اینور اونور
  خوش خوشانت شده با این یادداشتم هااا :inlove: :-*

 7. فروغ Says:

  درود به تو مونا بانو.. با این تفسیر زیبا و شاعرانه و واقعی راجع به عاشقی کردن و عشق پاک ورزیدن..
  اینکه کسی که کنارته دستتو محکم فشار بده که بدونی خواب نمبینی.. اینکه با نگاهت تو دریای عشق تو فرو بره.. اینکه ببیوسه تو رو بدون حس گناه و حقیقتا که پیوند قلبی با زمان و مکان نابود نمیشه.. و حقیقتا که پیوند قلبی نه تو کاغذ و حلقه ازدواج که در دل و در نگاه و در ایمان قلبی شکل میگیره..
  گاهی حتی تجربه یکباره از این عشق و دیدار تموم وجود ادم رو گرم میکنه..
  امیدوارم بهترین نصیبت بشه..
  همینطور فعال و امیدوار باش.. من خواننده خاموشتم.. و همیشه تحسینت میکنم..

 8. mona Says:

  درود بر تو فروغ عزیزم
  حتی یکبار حتی یکبار…
  ممنونم عزیزم از همراهیت و وقتی که میذاری.. :-*

 9. غریب آشنا Says:

  سلام
  مبارکه
  مشاوره ایمیلی نمیدی خانومی?
  😥

 10. mona Says:

  سلام
  ببخشید عمومی می کنم..سوالتون رو چطور جواب بدم؟
  چی مبارکه؟؟!!
  نه مشاوره ایمیلی و تلفنی کاملا غلطه..

 11. غریب آشنا Says:

  سلام
  مبارک ازدواج دوستت باشه
  خب من روم نمیشه برم پیش مشاور بگم چی!؟

دیدگاهی بنویسید