داستانی فراموش ناشدنی

یکی از بهترین هدیه های زندگانیم از آیدای عزیزم…کتاب داستان فراموش ناشدنی به ترجمه ی روان خودش..

بعضی از قصه ها هیج وقت قدیمی نمی شوند، و این در مورد “جانی؛ داستانی فراموش ناشدنی” جانی ایرکسون تادا نیز صدق می کند؛ زیرا مهم نیست که او چند بار داستان خود را تعریف کند و یا چند دفعه درباره ی حادثه ی غم انگیز شیرجه رفتن خود در دوران نوجوانی بنویسد، هر بار شنیدن یا خواندن این داستان چیرگی قدرت معجزه آسای خداوند را به نمایش می گذارد. نگاه الهام بخشی که جانی از ورای صندلی چرخدار به زندگی دارد از کلام خدا نشات می گیرد: ” همه چیز برای خیر ما در کار است اگر خدا را دوست بداریم.”

وقتی مردم متوجه اعمال نیک ما می شوند، معمولا به ستایش یا تعریف و تمجید از ما می پردازند. اما مسیح از ما می خواهد به گونه ایی خدمت کنیم که شکوه و جلال کار ما متوجه خداوند باشد. چطور می توانید این کار را بکنید؟ باید کارها را چنان خارق العاده انجام دهید که مردم بدانند شما نمی توانستید تنها با اتکا به قدرت خود آن کار را انجام دهید. این توصیف زندگی جانی است. وقتی شخصیت او را می بینم و در مورد دستاوردها و موفقیت های او می خوانم، خدا را ستایش می کنم، نه جانی را.

____________
* متن بر گرفته از کتاب “داستان فراموش ناشدنی” نوشته ی خانم ” جانی ایریکسون تادا” و به ترجمه ی دوست عزیزم خانم ” آیدا الهی
* از اینجا می تونید کتاب بینظیر داستان فراموش ناشدنی رو خریداری کنید …به شدتتتتتت پیشنهاد می کنم بخونیدش

* “PTL؛ خدا را ستایش کنید” <<< امضای خانم اریکسون

0
0
برچسب‌ها: , , ,

۷ دیدگاه برای “داستانی فراموش ناشدنی”

 1. آیدا Says:

  عزیز دلم :inlove:
  قابلت رو نداشت…
  خوشحالم که خوشت اومد :-*

 2. mona Says:

  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
  عالی بود عالی تر از عالی عزیزم

 3. مجتبی Says:

  سلام
  مطالبتون جالب بود

 4. mona Says:

  سلام
  سپاسگزارم…

 5. سحر Says:

  عیدت مبارک عزیزم :inlove:

 6. mona Says:

  عید تو هم مبارک سحر عزیزم :inlove:

 7. علی امین زاده Says:

  یاد فیلم ترمینوس افتادم که توی عید دیدم. یه سکانسش واقعاً اثر گذار بود:
  سربازه که دوتا پا و یه دستش قطع شده بود روی ویلچر بود و توی یه گرد همایی اعتراض آمیز می خواد علیه مداخله ی نظامی از عابرها امضا جمع کنه. میاد جلوی یه مرد که با پسر 13-14 سالش داشت رد می شد. به مرده میگه: اگه دوست نداری پسرت مثل من بشه این رو امضا کن.

دیدگاهی بنویسید