بایگانی برای خرداد 1393

Walk Again و شروع جام جهانی

پنج‌شنبه 22 خرداد 1393

بالاخره پاهای الکترونیکی Walk Again که با مغز کار می کننو آرزوشونو داشتم با اولین ضربه به توپ جام جهانی هم خودنمایی کردند..دلم شدیدا از اینا می خواد از همینها که راحت چشمهامو ببندم و تمرکز کنم و با خودم بگم خب امشب، امشب کجا برم؟؟ امشب چیکار کنم؟ امشب………که بلند شم برم یه ظرف گنده تخمه و چیپس و ماست موسیر بیارم و پهن کنم بشینم تماشای تلویزیون..نه! که امشب تلویزیونو ایستاده تماشا کنم.. که امشب ایستاده بخوابم و که امشب تا صبح تو مغزم فقط امواج فکری قدم زدن و بشین و پاشو و دویدن و لی لی کردن و بالا و پایین پریدن و طناب بازی و … بپلکه که امشب مغزم فقط راه بره راه…
می دونید که این موفقیت تقریبا با رفتن روی ماه برابری می کنه و تا رسیدن به تولید انبوه و ارزون شدن و کامل شدن و رفع نواقص زیادش من دیگه هفت کفن پوسوندم ولی کاشکی امتحانی میذاشتن یه نیمه پا به توپ می شدم برای تیم ملی ایران به عنوان بازیکن افتخاری، اون وقت نشونشون میدادم این جام مال کیه ؟

داشتم فکر می کردم به سیم کشی و کابلهایی که خدا کار گذاشته! سیم کشی فابریکمونو میگم..که فقط گذر یه فکر از مغز و بعدش هم اراده به همین آسونی..نه چیزی به خودت آویزون می کنی و نه مجبوری واسه خاطرش چیزی پرداخت و حمل کنی فقط اراده ی مفت و مجانی..

________________
* اون سالی که ایران رفت جام جهانی(2006) من کنکوری بودم و دقیقا الان آقایون کنکوری، خانمهای کنکوری که آقایون فوتبال دوست تو خونه دارن و همینطور خانمهای کنکوری فوتبال دوست رو خوب می درکم پس برای جمیع کنکوری ها آرامش آرزومندم..

0
0